شما اینجا هستید
اجتماعی » آغاز ثبت نام بیمه تکمیلی سال ٩۶ هنرمندان

هنرمندان و اعضاء صندوق هنرمندان تا ١٠ مرداد فرصت تکمیل فرم های ثبت نام بیمه تکمیلی ویژه سال ١٣٩۶ ( از ٠١/٠۴/٩۶ لغایت ٢١/٣/٩٧) را دارند.

به گزارش کرمانشاه آنلاین و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه؛ طبق شرایط اعلام شده از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نام نویسی بیمه تکمیلی اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه از سوی صندوق اعتباری حمایت از نویسندگان، روزنامه نگاران و هنر مندان برای سال جاری آغاز شده و هنرمندانی که دارای کارت عضویت در صندوق هستند و دارای بیمه تکمیلی نمی باشند می توانند نسبت به تهیه فرمها اقدام و ثبت نام کنند.
کلیه اعضا صندوق و کسانی که از سوی این صندوق بیمه شده‌اند می‌توانند تا دهم مردادماه  جاری به دفتر  صندوق حمایت از هنرمندان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان  کرمانشاه مراجعه نمایند.
طرح امید(سطح ١): شامل خدمات اصلی بیمه تکمیلی و با هزینه سالانه ۶٠ هزار تومان برای هر عضو، پیش بینی شده است که می تواند خدمات اصلی را با حداقل هزینه پوشش دهد.
طرح آرامش(سطح ٢): نیز که با افزایش خدمات و سقف تعهدات بیمه و با قیمت کمتر از سال گذشته همراه بوده است. (٣/٠٠٠/٠٠٠ ریال)
طرح رفاه(سطح ٣) : نیز که برای دریافت بالاترین سطح خدمات طراحی شده است، بیشترین  امکانات را به کسانی که طرح را انتخاب نمایند، ارائه می نماید. (۵/۴٠٠/٠٠٠ ریال)
سهم پرداخت صندوق در طرح  های مذکور در جدول ذیل ارائه شده است که با احتساب تخفیفات عمده (بیش از ۵٠ درصد) و یارانه تخصیصی صندوق اعتباری هنر(میانگین حدود ٧٠ درصد) جدول سهم پرداخت حق بیمه اعضاء به این صورت می باشد؛
انتظار می رود، به لحاظ اهمیت فوق العاده موضوع، دستور فرمایید همکاران ذیربط در نهایت دقت و سرعت نسبت به اطلاع رسانی به متقاضیان اقدام نمایند.
لازم به یادآوری است تنها اعضاء صندوق با داشتن بیمه پایه و یا کسانی که از طریق این صندوق تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار دارند، مجاز به ثبت نام و استفاده از خدمات بیمه درمان تکمیلی می باشند. لذا متقاضیانی که شرایط لازم برای عضویت را نیز دارند پس از طی مراحل عضویت می توانند از این خدمات بهره مند شوند.
زمان ثبت نام بیمه درمان تکمیلی از روز  دوشنبه (١٩ تیر ٩۶ لغایت ١٠ مرداد ٩۶ ) می باشد. لازم به ذکر است تمامی اخبار و شرایط ثبت نام از طریق تارنمای صندوق اعتباری هنر به نشانی: www.honarcredit.ir قابل دسترس می باشد.

 

تبلیغاتتبلیغاتتبلیغات

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کرمانشاه آنلاین | اخبار استان کرمانشاه