شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » کمک ۲۲ میلیارد ریالی خیرین قصرشیرین به کمیته امداد امام خمینی

رییس کمیته امداد شهرستان قصرشیرین عصر چهارشنبه ۴ دی ماه در جمع خبرنگاران در سالن جلسات کمیته امداد شهرستان قصرشیرین گفت: یک هزار ۳۲۰ خانوار از جمعیت شهرستان تحت پوشش کمیته امداد قرار دارند که جمعیتی بالغ بر ۳ هزار و ۲۰۰ نفر را شامل می شود.

به گزارش خبرنگار کرمانشاه آنلاین، بهمن کرداری اظهار داشت:  در این شهرستان ۴۱۵ نفر دانش آموز و ۳۹ نفر دانشجو تحت پوشش این نهاد می باشند وطی مدت ۹ ماه گذشته ۳۱ مورد جهیزیه معادل یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال به زوجین تحت حمایت اعطا شده است.

وی افزود: در حال حاضر ۷۲۵ طرح اشتغالزایی فعال در کمیته امداد این شهرستان داریم، که از این تعداد ۳۶۲ طرح را زنان سرپرست خانوار انجام می دهند.

رئیس کمیته امداد شهرستان قصرشیرین افزود: طی ۹ ماهه اول سال جاری ۲۲ میلیارد ریال کمک های اهدایی از طرف خیرین به کمیته امداد این شهرستان داشته ایم و در جشن عاطفه ها ۱۸۶ میلیون تومان کمک های مردمی جذب شده است.

کرداری بیان داشت: ۸۱ یتیم در شهرستان قصرشیرین تحت حمایت داریم که این تعداد حدود ۴۰۰ حامی دارند، به طوری که ماهانه برای هر یتیم ۴۲۰ هزار تومان مستمری پرداخت می شود، در بخش تسهیلات در ۹ ماهه سال جاری ۱۷۹ فقره وام به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد پرداخت شده که این تسهیلات مبلغی بالغ بر یک میلیارد تومان می باشد.

رییس کمیته امداد شهرستان قصرشیرین گفت: در زلزله آبان ماه دو سال گذشته ۱۳۴ واحد تخریبی داشتیم که از این تعداد ۹۱ واحد بازسازی شد و ۴۳ واحد باقیمانده نیز در منطقه حاشیه نشین شهر داریم که مجوز ساخت ندارند که در صدد رفع مشکلات این تعداد هستیم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |