شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » مراکز تجاری غیرضروری کرمانشاه تا ۱۵ فروردین تعطیل می‌شوند

امروز دوشنبه مورخ ۴ فروردین ماه جلسه ستاد مبارزه با کرونا در سالن شهدای دولت استانداری کرمانشاه برگزار شد.

رییس اتاق اصناف کرمانشاه گفت: تمام کسبه ای که در جهت معیشت مردم از جمله خبازان، مرغ و ماهی، قصابان، مواد غذایی باز هستند و به تکلیف خود در  جهت خدمات به همشهریان ادامه فعالیت دارند.

رضاسلیم ساسانی گفت: کلیه صنوف تا پانزدهم فروردین ماه از جمله مغازه ها و پاساژها جهت رفاه همشهریان و با توجه به مصوبه ستاد  مبارزه با کرونا تعطیل میباشند.

وی افزود: از بازاریان عزیز محترم تمنا داریم که صنوف خود را تعطیل کرده تا با همکاری و همراهی همدیگر ویروس کرونا را ریشه کن کنیم.

ساسانی گفت: بازاریان همیشه در کنار مردم و مسیولین بوده و انشالله با تعطیلی بعضی صنوف تا پانزدهم فروردین ماه زنجیره ویروس کرونا در کرمانشاه را کاهش خواهیم داد.

وی با تاکید بر اینکه اتاق اصناف مصوبات جلسه ستاد مبارزه با کرونا را اجرا خواهدکرد، گفت: انتظار میرود که روسای اتحادیه های صنفی از فردا سه شنبه ۵ فروردین ماه به طور جد پای کار باشند و ضمن بازرسی از اعضا و صنف خود، مصوبات ستاد مبارزه با کرونا را اجرایی نمایند.

رییس اتاق اصناف کرمانشاه در پایان از زحمات و ایثار کادر بهداشت و درمان که شبانه روز در حال خدمت رسانی به مردم هستند تقدیر و تشکر کرد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |