شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » توقیف و اعمال قانون ۹۸۱ دستگاه خودرو در طرح فاصله گذاری اجتماعی

فرمانده انتظامی استان گفت: از ابتدای طرح فاصله گذاری اجتماعی تا پایان روز ۱۶ فروردین ۹۸۱ دستگاه خودرو با بی توجهی به اجرای طرح، توقیف و یا اعمال قانون شدند.

به گزارش کرمانشاه آنلاین، سردار “علی اکبر جاویدان” در حاشیه نظارت بر اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و بازدید از راه های استان کرمانشاه اظهار داشت: از مجموع این خودروها، ۷۱۸ دستگاه خودرو اعمال قانون و مبلغ ۵ میلیون ریال جریمه نقدی شده اند.
وی خاطرنشان کرد: بخش دیگری از طرح فاصله گذاری اجتماعی مربوط به توقیف یک ماهه خودروهای متخلف است که تاکنون ۲۶۳ اتومبیل روانه پارکینگ شده اند.
سردار جاویدان یادآور شد: طرح فاصله گذاری اجتماعی در ۳۱ نقطه استان کرمانشاه با حضور ماموران پلیس راه، راهور و انتظامی اجرایی می شود.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: از دیگر اقدامات پلیس در این راستا عودت ۳۳ هزار و ۹۱۸ دستگاه خوردو به مبداء خود و ممانعت از ورود و یا خروج آنها بوده است.
وی با بیان اینکه طرح فاصله گذاری اجتماعی از جمعه هشتم فروردین آغاز شده، افزود: این طرح قرار است تا روز چهارشنبه ۲۰ فروردین تداوم یابد و پلیس به عنوان مجری اجرای آن، قاطعانه عمل خواهد کرد.
سردار جاویدان با تاکید بر اینکه قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا اولویت اول کشور در روزها و هفته های جای است، گفت: همه ما در این خصوص مسئول و موظف به اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم.
رئیس پلیس استان کرمانشاه، غلبه بر کرونا و مهار و کنترل این بیماری را نیازمند مشارکت جمعی آحاد مختلف مردم دانست و گفت: تا زمانی که عموم شهروندان، مسئولان را در اجرای طرح های مقابله ای همراهی نکنند نمی توان کار خاصی از پیش برد.
وی در پایان از همکاری و همراهی اکثر مردم با پلیس در راستای اجرای طرح های فاصله گذاری اجتماعی و همچنین ممنوعیت های ایجاد شده طی روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین برای حضور در تفرجگاه ها قدردانی و ابراز امیدواری کرد به زودی شاهد کنترل و مهار کرونا باشیم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |