شما اینجا هستید
اجتماعی » تشکر و قدردانی رییس اتاق اصناف کرمانشاه از حمایت های استاندار کرمانشاه / مردم نگران میوه شب عید نباشند

رئیس اتاق اصناف کرمانشاه از حمایت تمامی مسئولین استان جهت برپایی نمایشگاه بین المللی کرمانشاه در طول این یک سال تشکر و قدردانی کرد.

رضا سلیم ساسانی در گفتگو با کرمانشاه آنلاین ضمن تشکر از حمایت های استاندار محترم کرمانشاه اظهار کرد: از مجمع نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و دیگر مدیران که در سال ۱۳۹۷ با همه فراز و نشیب های که در بازار داشتیم ولی با سعه صدر ما را یاری دادن و با جلسات و پیگیریهای مستمر خود اتاق اصناف و اتحادیه صنفی را کمک کردند تشکر وقدر دانی را داریم.

ساسانی نظم و امنیت را مدیون حافظان نظم و امنیت بازار دانست و گفت: به تمامی دستگاه های نظارتی بازار خداقوت عرض میکنم.

رئیس اتاق اصناف کرمانشاه خاطرنشان کرد: با همت سازمان صنعت تجارت و ستاد تنظیم بازار در روزهای پایانی سال نمایشگاه فروش بهاره در فضای مناسب در نمایشگاه بین المللی کرمانشاه برپا میشود. با پیگیری استاندار محترم و مسئولین محترم تنظیم بازار کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم در این نمایشگاه جهت رفاه مردم عزیز کرمانشاه عرضه خواهد شد.

رضا سلیم ساسانی با اشاره به اینکه چند روز دیگر به سال باقی نمانده است، بیان کرد: انشالله امدن بهار نوید تازه ای برای شروع سالی جدید سالی پراز خیر برکت باشد، امیدوارم سال ۹۸ سال خیر پر برکت برای بازاریان عزیز باشد، که انشالله همینطور هست و به قولی سالی که نکوست از بهارش پیداست تقارن آغاز سال جدید با میلاد با سعادت مولای متقیان شاه مردان حضرت علی (ع) را به فال نیک میگیریم وامیدواریم در سایه الطاف اللهی و توجه خاصه آن حضرت سال جدید سال رفع مشکلات اقتصادی ورزق روزی در معیشت وکار زندگی باشد.

وی با تاکید بر اینکه با درایت استاندار محترم مهندس بازوند و مسیولین ستاد تنظیم بازار هیچ مشکلی برای میوه شب عید وجود ندارد بیان کرد: هم اکنون در سردخانه های استان میوه آماده جهت توزیع وجود داد. لذا مردم نگران میوه شب عید نداشته باشند.

وی افزود: اکیپ های بازرسی در حالت آماده باش هستند و مردم میتواند هر گونه گرانی و تخلف را به سازمان صنعت تجارت، تعزیرات حکومتی و بازرسی اصناف اطلاع دهند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |