شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » به توسعه تجارت برای شکوفایی اقتصادی استان توجه ویژه داریم

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گفت: به منظور شکوفایی و رونق هر چه بیشتر اقتصادی استان، به توسعه تجارت و امورات مربوط به بازارچه ها توجه ویژه داریم.

به گزارش کرمانشاه آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری ؛ دکتر هدایت حاتمی امروز در جلسه انجام هماهنگی های لازم برای ایجاد شوتینگ فرآورده های نفتی در مرز پزویزخان، اظهار داشت: ما در استان علاوه بر تلاش برای ایجاد اشتغال و حل مشکلات بیکاری به توسعه تجارت نیز توجه ویژه داریم و در این راستا اقدامات مهمی برای شکوفایی هر چه بیشتر اقتصادی استان با تاکید بر توسعه تجارت شکل گرفته است.

وی با اشاره به پیگیری های صورت گرفته برای استقرار شوتینگ محصولات هیدروکربنیک در مرز پرویزخان بیان داشت: ما به این موضوع هم به منظور حفظ منافع ملی و ملاحظات حفاظتی و هم کمک به توسعه تجارت توجه ویژه داشته ایم.

وی با تاکید بر انجام اقدامات لازم برای آغاز عملیات اجرایی استقرار مخزن شوتینگ محصولات هیدروکربنیک در مرز پرویز خان تا پایان اردیبهشت ماه گفت: مسئولین ذیربط باید این موضوع را به صورت ویژه دنبال و پیگیری کنند و هر اقدامی که برای آغاز عملیات اجرایی این موضوع نیاز است در کوهتاترین زمان ممکن انجام دهند.

معاون استاندار، حرکت به سمت توسعه و شکوفایی هر چه بیشتر در استان را مستلزم انجام اقدامات جسورانه و دلسوزانه از سوی مدیران عنوان کرد و گفت: مدیران باید با حس مسئولیت پذیری به دنبال اجرای برنامه های توسعه ای استان باشند.

دکتر حاتمی یکی از ابزارهای مهم جهش تولید را توسعه مرزها و بازارچه ها به منظور شکوفایی تجارت بیان کرد و گفت: امیدواریم با راه اندازی موضوع مخزن شوتینگ در مرز پرویزخان هر چه بیشتر بتوانیم در راستای توسعه تجارت که شکوفایی و رونق اقتصادی را به دنبال دارد، گام برداریم.

وی همچنین بر انجام اقدامات لازم برای توسعه ترانزیت و حمل بار از استان به خارج از کشور تاکید کرد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |