شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » اولین دهکده لجستیک در کرمانشاه راه اندازی می شود

معاون بازرگانی و بهره برداری راه آهن کشور عصر امروز در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان کرمانشاه در سالن تدبیر استانداری، گفت : در سطح کشور ۱۸ نقطه برای پایانه لجستیکی تعریف شده است.

به گزارش کرمانشاه آنلاین، مرتضی جعفری اظهار داشت : در بسیاری از استانهای دیگر درگیر این موضوع هستیم که سریعتر پایانه لجستیکی را راه اندازی کنیم، دهکده لجستیک مزایا و کمک های بسیاری را برای استان در پی خواهد داشت.

معاون بازرگانی و بهره برداری راه آهن کشور، تاکیدکرد: موضوع راه آهن یک موضوع ملی است و مدتی است که راه آهن کرمانشاه راه اندازی شده است و امیدواریم سریعتر تردد قطارهای بارز و مسافربری بیشتر شود.

وی در ادامه با توجه به بحث دهکده لجستیک گفت: این موضوع تاکنون در کرمانشاه به خوبی پیش رفته است اگر به همین روال ادامه داشته باشد می توان گفت اولین دهکده لجستیک را در استان کرمانشاه راه اندازی می کنیم و استارت کار را برای شروع عملیات زیرساخت نیز انجام می دهیم.
این مسئول تاکیدکرد: با پیگیریهای استاندار کرمانشاه در حال حاضرجابه جایی مسافر قطار کرمانشاه- مشهد یک روز در میان صورت می گیرد و اگر مسافران این خط تکمیل شود قول می دهیم رام دوم نیز راه اندازی شودو اگر جوش ریل ها انجام شود می توان ۷ ساعته به تهران و ۱۷ ساعته به مشهد تردد کرد.

جعفری در خاتمه سخنانش گفت: سرمایه گذارانی که قصد دارند در بحث خرید ناوگان و خطوط آنتنی سرمایه گذاری کنند می تواننداعلام آمادگی کنند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |