شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » از سایت های فاقد مجوز لوازم آرایشی بهداشتی خرید نکنید

رییس اتحادیه صنف آرایشی،بهداشتی وتجهیزات پزشکی کرمانشاه گفت: شهروندان هوشیار باشند به سایت های فروش لوازم آرایشی بهداشتی غیرمجاز اعتماد نکنند.

به گزارش کرمانشاه آنلاین، علی مرادی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: برخی از افراد در فضای سایبری با استفاده از فروش‌های اینترنتی اقدام به فروش لوازم آرایشی بهداشتی بدون مجوز می کنند، که این امر موجب به خطر افتادن سلامت افراد می شود چرا که اکثر این لوازم بهداشتی تقلبی بوده و از مواد نامرغوب تهیه و در بین مردم توزیع می‌شود.

وی افزود: شهروندان عزیز باید هوشیار باشند که از سایت های نامعتبر خرید اینترنتی انجام ندهند و تمام مراحل امنیتی را رعایت کنند.

مرادی با تاکید بر اینکه اکثر سایت های فروش لوازم آرایشی بهداشتی مجوز لازم را جهت فروش کالا را ندارند، بیان داشت: این اقدام غیر قانونی بوده و افراد سودجو و فرصت طلب در این برهه زمانی که ویروس کرونا وارد کشور شده است اقدام به راه‌اندازی سایت ها و وبگاه هایی در خصوص فروش لوازم آرایشی بهداشتی کردند و اغلب سایت های فروشنده لوازم آرایشی بهداشتی از کالاهای فاقد مجوز، تاریخ گذشته و غیرقانونی عرضه می‌کنند.

وی افزود: چندین مورد شکایت در خصوص نامرغوب بودن لوازم آرایشی بهداشتی از طریق سایت ها طی چند روز داشته ایم.

رییس اتحادیه صنف آرایشی،بهداشتی وتجهیزات پزشکی کرمانشاه گفت: در این برهه زمانی خرید آنلاین اقدام مناسبی است، اما مردم از سایت هایی که مجوز کشوری دارند یا مغازه های دارای پروانه کسب و آدرس دقیق که تو این موقعیت آنلاین فروش انجام میدهند خرید کنند و کلیه اجناس باید دارای سیب سلامت سازمان غذا و دارو و یا برچسب اصالت کالای وزارت بهداشت داشته باشند و در هنگام خرید حتما فاکتور معتبر دریافت کنند تا قابل پیگیری باشند.

خسارت کرونا به کسبه و بازایان باید جبران شود

علی مرادی گفت: شیوع ویروس کرونا در جامعه بازریان را به سمت ورشگستکی برده و خسارت های جبران ناپذیری داشته است.

وی افزود: تعطیلی بازار آسیب شدیدی را به بسیاری از کسبه که اجاره مغازه و قسط هم مزید بر علت شده است، وارد می کند و بعضی از کسبه به خاطر یک ماه تاخیر و هزینه های جاری ممکن است به اندازه یک سال ضرر کنند و در طول سال هزینه این خسارت را بپردازند.

رییس اتحادیه صنف آرایشی،بهداشتی وتجهیزات پزشکی کرمانشاه به چک های برگشتی، کسبه و بازاریان مقروض، بدهی مالیاتی، بدهی حق بیمه، بدهی قبوض های آب و برق و گاز و تلفن بازار اشاره کرد و گفت: دولت باید بسته های حمایتی برای کسبه و بازاریان کرمانشاه که این تعطیلی ناخواسته صدمات سنگینی برایشان داشته در نظر بگیرد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |