شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » ادامه فرآیند ثبت‌نام کتب درسی تا تاریخ ۲۳خردادماه سال جاری

رییس اداره تدارکات و پشتیبانی آموزش و پرورش استان کرمانشاه از آغاز ثبت‌نام کتب درسی در استان و استمرار این فرآیند تا ۲۳خرداد خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه؛ فرهاد فولادی در این خصوص گفت: در راستای توسعه دولت الکترونیک و تسهیل دسترسی بهتر به کتاب‌های درسی، ثبت‌نام دانش‌آموزان برای تهیه کتاب‌های درسی در سال تحصیلی ۹۹/۱۴۰۰ نیز به صورت الکترونیک نیز انجام می‌شود.
وی افزود: مدیران محترم مدارس می‌توانند به دو صورت گروهی و فردی جهت دانش‌آموزان مدرسه خود با فرض قبولی ۱۰۰% ثبت سفارش نمایند و در صورتی که به صورت گروهی با توجه به تعطیلی مدارس این مهم امکان‌پذیر نباشد، دانش‌آموزان عزیز می‌توانند به صورت فردی و با مراجعه به سامانه Www.irtextbook.ir و در بخش مربوطه با وارد کردن کدملی و ۶ رقم سمت راست شماره سریال شناسنامه کتاب‌های درسی پایه تحصیلی خود را ثبت سفارش نمایند.
فولادی اظهار داشت: در این مرحله شاهد ثبت‌نام کتاب‌های درسی پایه دوم تا ششم ابتدایی مدارس عادی و استثنایی،  هشتم و نهم متوسطه اول و یازدهم و دوازدهم دوره متوسطه دوم هستیم که تا ۲۳خرداد سال جاری ادامه می‌یابد.
این مقام مسئول در آموزش و پرورش استان در ادامه عنوان نمود: ثبت‌نام کتب درسی دانش‌آموزان پایه اول ابتدایی، هفتم و دهم دوره متوسطه با توجه به ثبت نام در مدرسه جدید از ۸ تیرماه آغاز می‌شود.
وی با اشاره به قیمت کتب درسی در سال جاری گفت: قیمت کتب همانند سال گذشته بر اساس قیمت درج شده در پشت جلد می‌باشد و در زمان ثبت سفارش به صورت خودکار به اولیا و مدیران اعلام می‌گردد.
فولادی با اشاره به اینکه از ۱۷ تیرماه امکان اصلاح و ثبت سفارش کتاب‌های درسی برای مدیران و دانش‌آموزان فراهم می شود، خاطرنشان ساخت: دبیران و هنرآموزان نیز می‌توانند در نیمه دوم سال ۹۹ با مراجعه به سامانه مذکور در بخش سفارش تک جلدی نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایند و سفارش خود را از طریق پست جمهوری اسلامی ایران دریافت کنند‌.
وی همچنین تاکید کرد: مدیران محترم و اولیا گرامی دانش‌آموزان در روزهای ابتدای فرآیند نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایند و کار را به اواخر مهلت یاد شده موکول نکنند

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |