شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » اجرای پویش “هر کارمند یک حامی” در کرمانشاه

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان کرمانشاه از اجرای پویش هر کارمند یک حامی با هدف جذب بیش از ۲۵ هزار حامی برای فرزندان ایتام استان خبر داد.

غلامرضا نصوری در نشست خبری با خبرنگاران که در سال جلسات کمیته امداد برگزار شد، گفت: در ۹ ماهه سال جاری بیش از ۵۷۰ میلیون تومان صدقه پرداخت شده است

وی با اشاره به اینکه استان کرمانشاه در تحقق اهداف زکات رتبه اول کشوری را کسب کرده است، اظهار کرد: ۲۴ میلیارد تومان زکات در ۹ ماه سال جاری جمع آوری شده است.‌

وی افزود: ۱۷ میلیارد تومان توسط حامیان و طرح محسین جمع آوری شده است. که بیش از ۸۷ میلیارد تومان حوزه مشارکت جذب کرده و ۶۵ درصد رشد نسبت به سال گذشته‌ داشته است‌ .

نصوری با اشاره به اینکه تمامی این اقدامات از لطف امام جمعه و نماینده ولی فقیه استان، استاندار کرمانشاه، ائمه جمعه اهل سنت و تمام سازمان ها و اصحاب رسانه در کنار کمیته امداد بوده اند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: پویش مردمی و جذب ۲۵ هزار حامی در یک ماه کشته استارت داده شده است و باید تا پایان سال انجام بگیرد‌.

وی افزود: نام گذاری این طرح به نام « هر کارمند حامی یک یتیم بشوند » و « هر حامی ، حامی جدید را جذب کند »

نصوری با اشاره به اینکه طی نشست هایی که با آموزش و پرورش انجام گرفته است هر کلاس درس حامی یک یتیم بشود و هر ماه مبلغی که در آن کلاس جمع آوری می‌شود به حساب یتیم وارد شود.

وی افزود: بیش از ۱۹ هزار و ۷۰۰ نفر حامی بوده است که اکنون بعد از یک ماه از اجرای طرح هر کارمند یک حامی به ۲۱ هزار ۶۸۴ نفر حامی رسیده است. که تاکنون ۲ هزار حامی جذب شده است.

نصوری گفت: در استان کرمانشاه  ۴۵۶۵ نفر یتیم با ۱۵۷۶۰ حامی یتیم و بیش از ۶ هزار حامی طرح محسین با ۲۵۱۰ نفر است‌‌ اشاره کرد و گفت: کل درآمد اکرام و ایتام ۱۷ میلیارد ۳۶۰ میلیون تومان بوده است، بیان کرد: میانگین پرداختی هر فرزند یتیم در هر ماه ۳۳۴ هزار تومان است که از رتبه کشور بالاتر است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |