شما اینجا هستید
اجتماعی » اتاق اصناف نمره قبولی را در سیل اخیر کرمانشاه را گرفت

بی شک مدیریت در مواقع بحران در اختیار گذاشتن تمام توان و امکانات برای ایجاد ثبات و امنیت بازار در بروز کاهش خسارت های ناشی از سیل است.

اتاق اصناف کرمانشاه با همکاری بسیار نزدیک و ویژه با ستاد بحران استان توانستند بحران سیل را در کرمانشاه کنترل کنند.

روابط عمومی اتاق اصناف کرمانشاه: اتاق اصناف کرمانشاه جهت کمک جهت کاهش خسارت به کسبه و بازاریان بعد از اعلام کارشناس هواشناسی استان یک هفته قبل از بروز حادثه سیل با تشکیل ستاد بحران، بازرسان اصناف اقدامات پیشگیرانه را آغاز نمودند .

روابط عمومی اتاق اصناف کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار کرمانشاه آنلاین اظهار کرد: تمامی تلاش ما جهت پیشگیری و کاهش خسارت به کسبه و بازاریان است و در همان اوایل نشست اعضای ستاد بحران اتاق اصناف با حضور فرماندار کرمانشاه برگزار گردید.

مدیر روابط عمومی اتاق اصناف کرمانشاه افزود: در این میان با هماهنگی ستاد بحران استانداری کرمانشاه و سپاه نبی اکرم (ص) کرمانشاه پک غذایی به مناطق سیل زده سرپل ذهاب و گلستان ارسال شد.

وی نقش بازرسان اتاق اصناف در سیل آخر کرمانشاه را مثبت و برنامه ریزی شده عنوان کرد و گفت: بالغ بر چند کانال بازار با نشر اینکه فقط به هشدار های ستاد بحران استان توجه کنید افزود: با رهنمود های ستاد بحران استان و شهرداری کرمانشاه، طبق بازرسی های انجام شده توسط ستاد بحران اتاق اصناف و با حضور به موقع بازرسان و کمک به مغازه داران و پاساژ های سطح شهر کرمانشاه جهت پیشگیری از وقوع سیل و کاهش خسارت با همکاری کسبه بسته شدند.

وی خاطرنشان کرد: بیش از ۱۵۰ خبازی در ۱۰ فروردین ماه تا ساعت ۱۲ شب پخت نان انجام داده اند. و بیش از ۷۰ درصد موتور برق های جهت پیشگیری از بروز قطع برق آماده شده بودند.

مدیر روابط عمومی اتاق اصناف کرمانشاه با اشاره هماهنگی لازم با نماینده دادستان کرمانشاه جهت بروز مشکل رستوران ها و مغازه های حاشیه چم بشیر و پل حدادعادل بسته شد.

وی افزود: صنف هتل داران کرمانشاه آمادگی لازم را جهت هر گونه مشکل جهت اسکان مسافرین اعلام نموند.

روابط عمومی اتاق اصناف کرمانشاه گفت: مناطقی که تحت تاثیر سیل قرار گرفته بود مواد غذایی پخش شد.

اتاق اصناف کرمانشاه همچون ۸ سال دفاع مقدس همیشه و همه جا باز هم در تمامی مناسبت ها در کنار مردم بوده و خواهد بود. و این کلام معمار کبیر انقلاب را همیشه بیاد دارد اصناف بازوان ستبر انقلاب اند.

در این حال با درایت و همکاری هایی که توسط اتاق اصناف و ستاد بحران استان کرمانشاه انجام شده بود؛ سید سلمان سامانی سخنگویی وزرات کشور در صفحه فیسبوک خود چنین میگوید که؛ تدبیر#هموطنان_کرمانشاهی در مقابل سیل
مغازه داران کرمانشاهی پس از اطلاعیه #ستاد_مدیربت_بحران مبنی بر پیش بینی بارندگی شدید؛ این #تدبیر موثر افتاد و علیرغم آبگرفتگی معابر، مغاره ها در امان ماندند.

درپایان از استاندار محترم کرمانشاه معاونین محترم و مدیران ستاد بحران، سربازان گمنام اقا امام زمان سپاه، دلاور ارتش ، نیروی انتظامی، بسیج ، سازمان صنعت تجارت، اصحاب رسانه و تمامی کسانی که کمک کردند کمال امتنان داریم.

اتاق اصناف واتحادیه های صنفی در خدمتگزاری تا پایان بحران در کنار مردم خواهند بود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کرمانشاه آنلاین |